آخرین اخبار
 

بیانیه

بیانیه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مورد لیبرالیسم خواندن اسلام و سکولار دانستن پیامبر اکرم در مناظره انتخابات.

بسم الله الرحمن الرحیم "یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ : می خواهند با دهان نور خدا را خاموش کنند ولی خداوند نور خود را کامل خواهد کرد حتی اگر کافران کراهت داشته باشند ( سوره صف /آیه 8) اهانت به مقدسات و ارزش های والای اسلام عزیز؛ در رأس آنها پیامبر رحمت و مهربانی ها دست آویز کافران، ظالمان و مستکبرین جهانی به ویژه صهیونیزم جهان خوار بوده و هست. ولی با هزاران تاسف و اندوه این بار نه توسط دشمنان قسم خورده؛ بلکه توسط شخصی معلوم الحال در دار المومنین همدان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در مناظره انتخابات ریاست جمهور، توسط یکی از اعضا هیئت علمی( دبیر حزب مردم سالاری همدان) که مدعی روشنفکری است، هتک حرمت صریح به اسلام عزیز و به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله پیامبر رحمت و مهربانی انجام می گیرد و عنوان می شود" پیامبر سکولار است و اسلام همان لیبرالیسم است" هرگاه اهانتی صورت می گیرد قهرا قلب نازنین قطب عالم امکان حضرت بقیه الاعظم امام زمان( عج ) و قلوب انسان های آزاد و مومن جریحه دار و مالا مال از غم و غصه می گردد. ضمن تقدیر و سپاس از حساسیت و غیرت دینی استادان، دانشجویان و کارمندان دانشگاه و عموم مردم اینجانب ضمن محکوم کردن اهانت یاد شده باستحضار ملت مومن و ولایت مدار همدان می رساند: ۱. حساب این شخص هتاک از مجموعه خانواده متدین بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی جدا می باشد؛ ۲.ضمن احترام به تصمیمات سیستم قضایی دانشگاه وظیفه خود را در قبال این رفتار تاسف بار انجام خواهد داد. و این شخص طبق ضوابط دانشگاه به کمیته انضباطی استادان احضار و بدون هیچ گونه اغماض جرم وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از انشاء رای به استحضار ملت شریف خواهد رسید. حمیدرضا ورکشی طالقانی مسئول #نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی همدان

برای این خبر نظری ثبت نشده است
صفحه اصلي > اخبار دانشگاه  
اخبار > بیانیه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مورد لیبرالیسم خواندن اسلام و سکولار دانستن پیامبر اکرم در مناظره انتخابات.
 


  
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه پشتيباني سايت هاي اينترنتي نهاد
عمره دانشجويي
ازدواج دانشجويي
مركز آموزش مجازي دانشگاهيان
اعتكاف دانشجويي
نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
وزارت علوم
وزارت بهداشت
صندوق رفاه دانشجويان
پرسمان
نشر معارف
نشريه پرسمان